зоран илиоски

Пронајдени се 27 резултати на тема „зоран илиоски“
Вести

Илиоски: Договорот со Грција е штетен и против националните интереси на државата, а вие сакате на сила да го спроведете

На денешната собраниска седница за нацрт амандманите имаше обраќање пратеникот од редовите на ВМРО ДПМНЕ Зоран Илиоски кој кажа дека...