Зоран Атанасов

Пронајдени се 8 резултати на тема „Зоран Атанасов“
Вести

Поранешниот директор на АХВ, станал советник за земјоделство во Влада, ама се вдомил и во Институт за акредитација

Државата за некои е мајка, за други пак маќеа. Но, кога станува збор за екс директорот на Агенцијата за храна и ветеринарство Зоран Атанасов,...
Вести

Земјоделците фрлаат јаболка, сливи и зелки бидејќи нема откуп, а Македонија од идната година ќе произведува ГМО храна

Земјоделците се жалат на слабиот откуп, а поради тоа фрлаат јаболка, зелка и сливи, а владата на СДСМ од идната година планира да произведува...