зои 2018

Пронајдени се 19 резултати на тема „зои 2018“
Останати спортови

Швајцарска скијачка го пропушта првиот настап на ЗОИ, поради тешка повреда на тренинг заминува на операција

Швајцарската скијачка Мелани Мејард ќе ги пропушти Зимските олимписки игри во Пјонгчанг, откако ги скина лигаментите на левото колено...