знаме

Пронајдени се 29 резултати на тема „знаме“
Вести

Поради грешката на Владата на Заев, цел Балкан ѝ се потсмева на Македонија: Погледнете што пишуваат медиумите од регионот (ФОТО)

Владиниот протокол направи голема грешка утринава кога во Скопје пристигна Канцеларот на Австрија, Себастијан Курц каде пред Владата...