змија

Пронајдени се 70 резултати на тема „змија“
Вести

ТОПЛОТО ВРЕМЕ ГИ НАТЕРА ЗМИИТЕ ДА ШЕТААТ СЛОБОДНО НИЗ СКОПЈЕ: Змијата фатена во Министерството за здравство (ФОТО+ВИДЕО)

Змија била фатена во Министерството за здравство вчера била фатена змија. Откако истата била забележана од страна вработените, веднаш...
ТВ и Филм

Во долна облека на сцена, а околу струкот – ЗМИЈА! Наша учесничка во „Ѕвездите на Град“ ги остави сите во шок и со подотворена уста (ФОТО+ВИДЕО)

Во вчерашното шоу на музичкото натпреварување „Звездите на Гранд“, имавме можност да видиме како учесничката Марија Груевска, која...
Занимливости

Нема да им поверувате на сопствените очи- овој човек се качи во автобус со змија околу вратот, ја користел како заштитна маска (ВИДЕО)

Човек од Велика Британија во понеделникот се качил во автобус на релација Свинтон – Манчестер, носејќи змија како заштитна маска. Една...
Занимливости

Солзите сами ќе ви надојдат: Храбро куче спаси дете од змија отровница, а за фотографијата која следи не се потребни зборови (ФОТО)

На социјалните мрежи овие денови корисниците на истите наидуваат на една тажна фотографија која никого не остави рамнодушен. Имено...