злосторство

Пронајдени се 6 резултати на тема „злосторство“
Живот и стил

МАЈКА-МОНСТРУМ: Поради тоа што им го правела на ќерките многумина сакаат да ја убијат, а таа доби најблага казна (ВИДЕО)

Морган Самерлин тешко може да се нарече мајка, иако родила две девојчиња, кои, за жал, ги подведувала на педофили за пари. 25-годишната...
Регион

Монструозното злосторство во соседството: Со голи раце ја задавил болната сопруга, па пријавил дека умрела од природна смрт

Р.М. (59) од селото Папратиште кај Пожега е уапсен откако ја задавил својата сопруга Љ.М. (59), а убиството кое првично се обидел да го прикрие,...