злато

Пронајдени се 50 резултати на тема „злато“
Останати спортови

Уште еден голем успех на македонските таеквондисти: На Президент Купот во Истанбул се закитија со сребро и бронза

Македонските натпреварувачи со два медали се враќаат од Истанбул по настапот на Президент Купот 2021, еден од најсилните теквондо турнири...