зимување

Пронајдени се 4 резултати на тема „зимување“
Познати

Роналдо слави роденден: Заминаа на луксузно зимување, а паровите се заљубија во овој нивен детаљ кои го имаа и двајцата (ФОТО)

Најдобриот фудбалер во светот Кристијано Роналдо денеска слави роденден. Фудбалерот на Јувентус заслужено за својот роденден замина...
Познати

Должи милион и половина евра, а не се откажува од луксузот: Дарко Лазиќ тоа што го носи на нозете чини колку просечна плата во Србија (ФОТО)

Српскиот пејач Дарко Лазиќ неодамна пред камерите призна дека има големи долгови, а тие пораснале дури и на милион и половина евра. Имено...
Познати

Новото момче сакаше да ја изненади со зимување на Алпите, но таму се случи нешто неочекувано- Милица Тодоровиќ сподели тажни вести (ФОТО)

Новото момче на пејачката Милица Тодоровиќ ја изненади својата сакана со зимување од соништата, но за жал истото започна со неочекуван...