зијадин села

Пронајдени се 81 резултати на тема „зијадин села“
Вести

Зеколи: Или Заев намерно го саботира Пендаровски или пак дечкото од Муртино и стрикото му од Зајас имаат јака мака со Река

Арсим Зеколи, политички аналитичар и коментатор, на својот Фејбук профил ги анализира последните изјави на Зоран Заев, Стево Пендаровски...