жељко ражнатовиќ

Пронајдени се 7 резултати на тема „жељко ражнатовиќ“
Познати

Во вакво издание речиси никој ги нема видено- Цеца сподели што прават Вељко и Жељко на овој голем ден за семејството (ФОТО)

Жељко Ражнатовиќ, синот на Богдана и Вељко Ражнатовиќ, односно првиот внук на фолк дивата Цеца Ражнатовиќ на 3 ноември наполни пет месеци. Уште...
Познати

Господинот одбива… некогаш Анастасија излегуваше до пет часот наутро, а еве што прави сега во 4:30 додека сите спијат (ФОТО)

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ пред коронавирусот често објавуваше фотографии и видеа од ноќните излегувања до раните утрински...
Познати

Ги оставија сами дома, а тоа што го правеше Анастасија со внукот ги изненади сите- ваква тетка ретко кој има (ФОТО)

Ќерката на Цеца Ражњатовиќ е посебно активна на социјалните мрежи, па не губи ниту еден момент да прикаже како и минува секојдневието. Додека...
Познати

Не праша никого и го изнесе од домот, ретко чиј внук може да ужива вака- еве каде е Цеца со малиот Жељко (ФОТО)

Познатата фолк ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ пред три месеци стана баба, а веста речиси нема некој што не ја знае. Нејзиниот син тогаш...
Познати

Додека малиот Жељко безгрижно спиеше, сестрата на Богдана откри таен детаљ од креветчето- ова предизвика големо внимание

Семејството Ражнатовиќ пред два месеци стана побогато за уште еден член во семејството кога Вељко и Богдана го добија својот син Жељко. Бебето...
Познати

Анастасија откри необичен детаљ од крштевањето на внукот- Вељко покажа како ќе го воспита синот додека расте (ВИДЕО)

Синот на Цеца вчера го крсти синот на неговите 40 дена откако се роди. Имено Вељко Ражнатовиќ заедно со Богдана се одлучија да го крстат...