жељко ражнатовиќ

Пронајдени се 19 резултати на тема „жељко ражнатовиќ“
Познати

Емотивна средба на внукот и дедото: Цеца сподели што прави Жељко на село, многумина мислеа дека пејачката ова никогаш нема да го дозволи

Светлана Цеца Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил сподели емотивен момент од тоа како го поминува денешниот ден. Имено пејачката...
Познати

Внукот на Цеца ужива во селски амбиент: Додека беше во штала со коњи и седеше на сено пејачката ја снимаше неговата хит реакција

Српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ ужива во времето поминато со својот внук Жељко Ражнатовиќ, а нивните заеднички моменти честопати...
Познати

Исплива приватната снимка од сестрите Родиќ и внукот: Го чуваа Жељко, а кога ќе види Цеца што му дозволија да прави нема да и биде добро

Бремената сестра на Богдана Ражнатовиќ, Бојана Родиќ број ситно до породувањето, а сега на својот Инстаграм профил сподели видео снимка...
Познати

Додека малиот Жељко спиеше во рацете на Цеца во авионот, сите гледаа во „необичното“ деколте на пејачката (ФОТО)

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ редовно објавува фотографии и видеа од својот одмор во Кипар, а истото го направи и на пат кон дома. Имено...
Познати

ВИДЕО: Ражнатовиќ го прославија првиот роденден на Жељко, ваква забава уште не е видена на Балканот – погледнете кој сè присуствуваше

Семејството Ражнатовиќ неодамна го прослави 1иот роденден на Жељко, е екипата на „Папарацо лов“ сега објави снимки за тоа семејството...
Познати

Цеца денес ќе искешира цело богатство за првиот роденден на внукот: Кога ќе дознаете само колку пари чини тортата ќе ви се заврти во умот

Наследникот на Вељко и Богдана Ражнатовиќ, малиот Жељко денеска на 3 јуни го прославува својот прв роденден, а семејството ќе се обиде...
Познати

Цеца му се закани на синот, Анастасија го снимаше приватниот разговор и го сподели со сите – еве како сака да ја вика внукот Жељко (ХИТ ВИДЕО)

Анастасија Ражнатовиќ се снимашеа во семејната куќа, додека во позадина се слушна интересен разговор помеѓу нејзиниот брат Вељко и...
Познати

Ги имаат најлуксузните автомобили, но Вељко го учи синот на вистинските вредности- кога ќе ја види Цеца оваа фотографија ќе се „онесвести“

Боксерот Вељко Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил често споделува фотографии и снимки од својот син Жељко. Истото се случи и овој...
Познати

Го учи од мали нозе: Откако сите ја видоа оваа глетка го променија мислењето за Вељко, еве каде го однесе синот неколку месеци по раѓањето

Синот на Цеца заедно со нејзиниот внук речиси ги разнежнија сите фанови кои го следат на социјалните мрежи нејзиниот син. Имено Вељко...
Познати

И Цеца е типична балканска баба: Пејачката се пофали како е облечен нејзиниот внук ова зимо, нема дете да ја нема оваа облека дома (ФОТО)

Гордата баба Цеца никако да се одвои од своето внуче од синот Вељко Ражнатовиќ. Таа на својот Инстаграм профил сподели фотографии од...
Познати

Во вакво издание речиси никој ги нема видено- Цеца сподели што прават Вељко и Жељко на овој голем ден за семејството (ФОТО)

Жељко Ражнатовиќ, синот на Богдана и Вељко Ражнатовиќ, односно првиот внук на фолк дивата Цеца Ражнатовиќ на 3 ноември наполни пет месеци. Уште...
Познати

Господинот одбива… некогаш Анастасија излегуваше до пет часот наутро, а еве што прави сега во 4:30 додека сите спијат (ФОТО)

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ пред коронавирусот често објавуваше фотографии и видеа од ноќните излегувања до раните утрински...
Познати

Ги оставија сами дома, а тоа што го правеше Анастасија со внукот ги изненади сите- ваква тетка ретко кој има (ФОТО)

Ќерката на Цеца Ражњатовиќ е посебно активна на социјалните мрежи, па не губи ниту еден момент да прикаже како и минува секојдневието. Додека...
Познати

Не праша никого и го изнесе од домот, ретко чиј внук може да ужива вака- еве каде е Цеца со малиот Жељко (ФОТО)

Познатата фолк ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ пред три месеци стана баба, а веста речиси нема некој што не ја знае. Нејзиниот син тогаш...
Познати

Додека малиот Жељко безгрижно спиеше, сестрата на Богдана откри таен детаљ од креветчето- ова предизвика големо внимание

Семејството Ражнатовиќ пред два месеци стана побогато за уште еден член во семејството кога Вељко и Богдана го добија својот син Жељко. Бебето...
Познати

Анастасија откри необичен детаљ од крштевањето на внукот- Вељко покажа како ќе го воспита синот додека расте (ВИДЕО)

Синот на Цеца вчера го крсти синот на неговите 40 дена откако се роди. Имено Вељко Ражнатовиќ заедно со Богдана се одлучија да го крстат...