жељко митровиќ

Пронајдени се 8 резултати на тема „жељко митровиќ“
Познати

Ќерката на Жељко Митровиќ го прослави 30-от роденден: Кога виде кој пејач го донесе татко и не им веруваше на сопствените очи (ФОТО)

Сандра Митровиќ, ќерката на директорот и сопственикот на ТВ Пинк Жељко Митровиќ вчера го прослави својот 30-ти роденден. По тој повод...
Познати

Ќерката на Жељко Митровиќ е во врска со руски милионер: Носи бунда скапа колку еден стан, а од часовникот занемеа и најбогатите на светот

Кристина Митровиќ, постарата ќерка на Жељко Митровиќ прослави една година љубовна врска со руски милионер. На Инстаграм се појави и...
Познати

Ќерката на Жељко Митровиќ изгледа брутално во костим за капење: Погледнете по какво тело се вртат дури и жените на плажа (ФОТО)

Најстарата ќерка на сопственикот на Пинк, Жељко Митровиќ, Сандра Митровиќ (29), своевремено работеше на телевизија како водителка на...
Познати

Повредата е ужасна: Вака изгледа водителката Деа по тешката сообраќајка, нејзината одлука ги шокираше гледачите

Жељко Митровиќ, сопственикот на ТВ ПИНК, денеска ја посети водителката Деа Ѓурѓевиќ во болница, каде таа е сместена после тешката сообраќајна...