зелениково

Пронајдени се 11 резултати на тема „зелениково“
Вести

СДСМ ветуваше здрава и чиста средина, а граѓаните се гушат во ѓубре: Зелениково од најчиста општина стана депонија! (ФОТО+ВИДЕО)

Зелениково до пред неколку години беше една од најчистите општини, а сега се претвора во депонија. Граѓаните се гушат во ѓубре откако...
Вести

(ВИДЕО) Сведоштво на нападнатата наставничка во Зелениково: Бев физички повредена и понижена од градоначалникот

Физички повредена и понижена. Вака наставничката од основното училиште „Марко Цепенков” во Зелениково го опишува нејзиниот обид за...