Зеќир Рамчиловиќ

Пронајдени се 5 резултати на тема „Зеќир Рамчиловиќ“
Вести

Вчера гласаа за уставни измени, а еве што пишуваа пратениците Исмајлоска, Рамчиловиќ и Александрова пред неполн месец

Нола Исмајлоска-Старова и Зеќир Рамчиловиќ беа првите двајца пратеници кои на социјалните мрежи го искажаа својот став дека немаат...