заврши

Пронајдени се 8 резултати на тема „заврши“
Вести

Првиот групен карантин заврши: Од 160 граѓани никој нема симптоми, уште 14 дена ќе останат во домашна изолација

Владата информира дека денеска успешно завршува државниот карантин за 160 македонски граѓани, кои поминаа 14 дена во строги безбедносно-здравствени...