затворени улици

Пронајдени се 6 резултати на тема „затворени улици“
Скопје

Денеска и утре посебен сообраќаен режим во Скопје поради најавените митинзи на партиите, еве кои улици ќе бидат затворени

Кандидатката за претседателка на државата од ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата, Гордана Сиљановска Давкова, вечерва во 19 часот ќе го одржи централниот...