затворен

Пронајдени се 17 резултати на тема „затворен“
Хроника

Работел угостителски објект и во него имало послужени гости – еве каква казна го снашло сопственикот откако влегла полицијата внатре

На 17.04.2021 во 13,10 часот полициски службеници од СВР Тетово извршиле контрола во угостителски објект на ул.“120“ во Тетово кој бил отворен...
Хроника

На Бит Пазар работел угостителски објект по 21 часот: Кога влегла полицијата внатре имала што да види- сите завршиле во станица!

На 05.03.2021 во временскиот период од 21.30 до 23.20 часот од полициски службеници од СВР Скопје во содејство со инспектори од Државен пазарен...