затворање

Пронајдени се 33 резултати на тема „затворање“
Хроника

Се однесувал агресивно и се заканувал на инспекторите – затворен угостителски објект во гостиварско, приведен сопственикот

На 09.03.2021 во 20.30 часот, полициски службеници од Полициската станица Гостивар, во содејство со Државниот пазарен инспекторат, извршиле...