застој

Пронајдени се 11 резултати на тема „застој“
Вести

Секој ден колони возила на граничниот премин Богородица, попладнево вистински хаос и застој- еве колку време се чека за влез во Грција

Сообраќајот низ државата е интензивиран, а на граничните премини Богородица и Табановце се чека по 30 до 45 минути, информира АМСМ. На...