заспиј ако можеш

Пронајдени се 7 резултати на тема „заспиј ако можеш“
Вести

Николоски: Има целосна партизација на системот, затоа за некои лица од службите имаат секакви детали, ама за некои кои треба да се во затвор не знаат ништо

Во случајот со Рашковски, контролата во судството и обвинителството им измрда, тогаш се пресметуваа со Шекеринска и системот почна...
Вести

Николски: И по десет дена од горењето на модуларната болница во Тетово нема никакви детали од истрагата, дополнително интересна ќе е онаа за квалитетот на модуларните болници

Заев е главата на кругот, мафијата, ако падне главата а системот ќе падне цел систем. Заев одговори нервозно дека нема да си оди од функцијата...
Вести

Милошоски: Не треба да се манипулира со тема онлајн седници, тоа може да донесе правна несигурност и поларизација

Вчера во емисијата „Заспиј ако можеш“ гостуваше член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, Антонијо Милошоски. При своето гостување посочи дека онлајн...
Вести

Екс потпретседателот на Интегра: Љупчо Ристовски се претставуваше како спасител и месаја, а во партијата се случуваа многу сомнителни работи

Екс потпретседателот на Интегра, Воислав Зафировски кој пред само неколку дена премина во ВМРО-ДПМНЕ заедно со голем број членови на...
Вести

Божиновски: Дали ќе добиеме датум за ЕУ или не, нема да влијае врз гласачите, затоа што граѓаните веќе се решени како ќе гласаат

Дали Република Македонија ќе добие датум за влез во ЕУ или не, не е важно, според Владимир Божиновски од ИПИС, затоа што граѓаните на...