запросување

Пронајдени се 37 резултати на тема „запросување“
Занимливости

Кога ќе ја најде вистинската со која сака да го помине животот и го подарува ова- еве како пингвините се запросуваат (ВИДЕО)

Откако ќе ја пронајдат женката со која ќе го поминат целиот живот, мажјаците од одреден вид на пингвини лутаат по целата плажа трагајќи...
Познати

Не можеше да го чека разводот: Српската пејачка се разведе пред неколку месеци, а сега ја запроси момчето кое се уште е оженето (ФОТО)

Познатата српска пејачка Андреана Чекиќ вчера го прослави својот 35 роденден со најблиските пријатели и многу познати личности. Славеничката...
Живот и стил

ФИЛМСКО СЦЕНАРИО: Девојка и момче нуркаа за прв пат, најдоа стар ковчег чија содржина им го промени животот (ФОТО)

Ива Сабалјо со момчето Ален отишла да нурка кај Пељешац, несвесна дека ќе и се случи нешто што ќе го памти цел живот. Еден ден отидоа на...
Занимливости

Млад богаташ подготви спектакуларно запросување со Ламборџини: Кога го слушна одговорот, направи невиден хаос (ВИДЕО)

Еден млад новопечен богаташ од Кина се одлучил јавно да ја запроси својата девојка, но тоа му се одбило од глава бидејќи таа пред сите...
Познати

Тенискиот свет чекаше 14 години за да ја донесе конечната одлука- Надал по поразот од Ѓоковиќ се одлучи на голем чекор (ФОТО)

Шпанскиот тенисер Рафаел Надал се одлучи да ја запроси својата долгогодишна девојка со кој е во врска 14 години, со мала криза во 2014 година...
Познати

Сузана Спасовска најсреќна во Новата година: Ќе се мажи нејзината ќерка која го покажа свршеничкиот прстен (ФОТО)

Ќе се мажи ќерката на Сузана Спасовска. Теона Спасовска, ќерката на Македонската фолк дива, Сузана Спасовска на 29.12 објави пост на својот...
Живот и стил

Момчето ја запроси, па таа сакаше веднаш да се пофали: Во оваа фотографија нешто е чудно и смешно, дознајте зошто

Оваа фотографија стана голем хит на интернет. Која е причината за тоа? Џена, која се нашла во вистинскиот момент, на вистинското место...
Живот и стил

КАКОВ СРАМ: Ја запроси девојката со Ламборџини, фалејќи се колку е богат, кога му кажа “НЕ“, направи хаос (ВИДЕО)

Еден млад новопечен богаташ од Кина се одлучил јавно да ја запроси својата девојка, но тоа му се одбило од глава бидејќи таа пред сите...