запознавање

Пронајдени се 5 резултати на тема „запознавање“
Познати

Згодната Теодора ја запозна нејзината мајка со новото момче: Еве што кажува легендарната Гордана од „Задруга“ за идниот зет

Мајката на Теодора Џехверовиќ, Гордана, открива што мисли за нејзиниот иден зет, кошаркарот Нино Челебиќ. -Одврзани и се рацете за тоа...