запален автомобил

Пронајдени се 43 резултати на тема „запален автомобил“
Регион

ФОТО: Полицијата пронајде запален автомобилот, се верува дека е на исчезнатото семејство од Алексинац, во близина откриени и тела

Полицијата денеска пронашла автомобилот „Пасат“ за кој се верува дека е на семејството Ѓокиќ кое е пријавено за исчезнато. Дел од српските...
Регион

Во Валона запален луксузен автомобил на македонски државјанин- кога ќе дознаете за каква марка станува збор се ќе ве здоболи до коска

Во раните утрински часови на паркинг пред хотел кај албанскиот приморски град Валона запален е луксузен автомобил, сопственост на македонски...