жан тод

Пронајдени се 8 резултати на тема „жан тод“
Останати спортови

Пријателот на Шумахер ја откри неговата состојба на неговиот 50-ти роденден: „Гледавме многу трки заедно…“

Жан Тод, поранешниот шеф на Ферари и најдобар пријател на Михаел Шумахер, откри каква е состојбата на легенарниот возач од Формула 1. Шумахер...