замрзнувач

Пронајдени се 6 резултати на тема „замрзнувач“
Живот и стил

Дали знаете што значи оваа ознака на ладилникот? Никој не и обрнува внимание, но открива многу важна работа

Дали забележавте ознака во форма на снегулки на вашиот фрижидер? Претпоставувате дека има врска со замрзнувањето на храна, но што навистина...
Занимливости

Звучи лудо, но корисно е: Ако го ставите вашиот џемпер во замрзнувачот на една ноќ, резултатот ќе ве воодушеви

Сезоната на џемпери е отворена, а сите сме се сретнале со најнезгодниот проблем поврзан со нив – нивното боцкање. Вообичаено ги оставаме...