заложници

Пронајдени се 13 резултати на тема „заложници“
Фудбал

Ова видео го изгледа целиот свет: Вака реагираше Ди Марија кога дозна дека неговото семејство е во заложништво на крадци

Фудбалот падна во втор план во 62-та минута од средбата меѓу ПСЖ и Нант во 29-тото коло, кога тренерот на „парижаните“ Маурисио Почетино...