загуба

Пронајдени се 28 резултати на тема „загуба“
Вести

Мразот што предизвика значителна економска загуба во централниот лозарски регион во Франција оваа година е веројатна последица од климатските промени

Научници велат дека мразот што предизвика значителна економска загуба во централниот лозарски регион во Франција оваа година е веројатна...
Познати

Пејачката по загубата на бебето си ја отвори душата- ќе ви надојдат солзи кога ќе дознаете како и кажала на ќерка си дека ќе остане сама!

На почетокот на овој месец српската пејачка и ќерка на легендарниот пејач Шабан Шаулиќ објави дека е бремена по втор пат, а во исто време...