загинато лице

Пронајдени се 35 резултати на тема „загинато лице“
Хроника

Познат идентитетот на загинатата жена во тешката сообраќајка на автопатот Велес-Скопје, МВР со сите детали

Едно загинато лице, четири повредени од кои две потешко е билансот по вчерашната сообраќајна несреќа која околу 8 чсот се случи на автопатот...
Хроника

ТРАГЕДИЈА ВО МАКЕДОНИЈА: Едно лице загина, друго е тешко повредено во страшна сообраќајка, шест пожарникари интервенирале (ФОТО)

Денес рано изутрина, 13.10.2019 година во 05.00 часот со едно против пожарно возило и 6 пожарникари во близина на с.Радичево, ТППЕ Струмица учествуваше...