задруга

Пронајдени се 27 резултати на тема „задруга“
Познати

Во „Задруга“ го изневери вереникот кој се бореше за живот: Објавени шокантни видеа од Маја, вака ли треба да се однесува една мајка?

Учесничката на „Задруга 4“, Маја Марковиќ, не престанува да ја шокира јавноста. Таа јавно го изневери и го остави вереникот Јовица Путниковиќ...
Познати

Кристијан Голубовиќ јавно се заколна дека ќе ја убие Станија, старлетата се огласи „Луѓе реагирајте, ова не е реално шоу“ (ВИДЕО)

Српската старлета Станија Добројевиќ и Кристијан Голубовиќ во последно време сериозно ги заострија своите односи. Кристијан, кој сега...
Вести

Шокантна исповед на Македонка: Беспрекороно поминавме три континенти, влеговме во Македонија и ни започна кошмарот кој што се уште трае!

Да започнам со тоа дека во рок од 12 часа поминав 3 различни аеродроми во 3 различни земји и континенти БЕСПРЕКОРНО со највисоко ниво на...
Познати

За вакви гради од секогаш сонуваше: Луна Џогани пред камерите во сиот свој сјај ги покажа скапо платените голи силикони (ФОТО)

Младата пејачка Луна Џогани која е победничка на реалното шоу „Задруга“ повторно влезе во реалното шоу оваа сезона. Таа откако лани...
Познати

Кија Коцкар се појави без градник на себе, а кога мислеше дека никој не ја гледа ги покажа гаќичките во емисија во живо (ФОТО)

Победничката од првата сезона на реалното шоу „Задруга“ Кија Коцкар вчера го привлече целото медиумско внимание појавувајќи се во...