задруга

Пронајдени се 46 резултати на тема „задруга“
Познати

Од македонските учесници во „Задруга“ се нема раат: Нашата раперка со боксови се пресметуваше, па експресно доби казна! (ВИДЕО)

Македонската контроверзна раперка Дијана ОГ е дел од учесниците во српското реално шоу „Задруга“. Таа од вчера е во центарот на вниманието,...
Познати

ХАОС ВО ЗАДРУГА: На Адам Лабунски му ја откорнаа надоградбата на коса, плачеше и молеше да биде спасен – сака да го напушти шоуто (ВИДЕО)

Адам Лабунски додека беше во дворот со Кристијан Голубовиќ и други задругари беше нападнат од страна на Урош Чертиќ кој го повлекол...
Познати

Истетовиран од глава до пети: Македонскиот кошаркар осуден на затворска казна влегува во „Задруга“, мафијаши лани му ја кренале колата во воздух (ФОТО)

Српските медиуми веќе започнаа да ги објавуваат имињата на учесниците во шестата сезона на реалното шоу „Задруга“, а меѓу нив и познат...
Познати

Оваа секси старлета живее луксузно, а е во долгови до гуша: Маја обвинета дека си го продава телото за пари (ФОТО)

Поранешната учесничка во „Задруга“, Маја Маринковиќ е мета на негативни коментари поради експлицитни слики на Инстаграм. Старлетата...
ТВ и Филм

ВИДЕО: Прекинат преносот на „Задруга“, ФИЗИЧКА пресметка помеѓу учесниците, обезбедувањето не можело да ги раздели

Тара Симов и Ненад Алексиќ – ША во жестока кавга ја прекинаа програмата и направија вистински хаос. Обезбедувањето мораше да реагира,...
Познати

Орално задоволување во живо во „Задруга“ – целиот во грчеви едвај издржа додека таа знаеше како да го прави тоа пред сите камери во собата

Учесничката во реалното шоу „Задруга“ Дениз Дејм важи за девојка со лесен морал, па така пред неколку недели имаше секс во тоалет со...
Познати

Јутјуберот Лазаров главна тема во „Задруга“: Раперот Ша го обвини дека му ја „смувал“ девојката Тара Симов (ВИДЕО)

Вистински хаос се случи  откако српскиот рапер Ша се врати во реалното шоу „Задруга“ и ја обвини неговата поранешна девојка Тара Симов...
Познати

Нејзините бујни силикони влетаа во фокусот на камерите – се пресоблекуваше како да не постојат камерите во Задруга (ВИДЕО+18)

Во најпопуларното ријалити „Задруга“, учесничката заборави на камерите,па остана гола, додека се пресоблекуваше. Имено, додека Невена...
Познати

Душица Јаковљевиќ открива што се случува кога ќе се изгаснат камерите, еве какви пораки добива од учесниците во шоуто

Српската водителка Душица Јаковљевиќ повторно е ангажирана во петтата сезона од реалното шоу „Задруга“. Меѓутоа не е секогаш позадинските...
Познати

Нема ни 24 часа како е во Задруга, а таа веќе ги покажа г*ли гради: Дури и на мажите им падна непријатно, па ја напуштија собата (ВИДЕО)

Учесничката во новата сезона на Задруга, Викторија Митровиќ предизвика лавина на коментари и реакции на социјалните мрежи откако уште...
Познати

Ива повторно ја разбуди фантазијата: Ги истакна своите атрибути, но нешто друго привлече големо внимание (ФОТО)

Победничката на „Задруга 3“  Ива Гргуриќ отсекогаш важела за една од најубавите жени во регионот. Со својата нова објава на Инстаграм,...
Занимливости

Ќе посакате да ги држите своите уши затворени: Мини концерт во „Задруга“ кој сигурно нема да ви се допадне (ВИДЕО)

Неколку дена пред финалето на „Задруга 4“, Миљана Кулиќ одлучи да одржи свој мини концерт. Таа е целосен антиталент за пеење, но на нејзината...