задник

Пронајдени се 47 резултати на тема „задник“
Останати спортови

Првиот чекор до совршената линија: 15 минути супер вежби за затегнување на задникот и нозете (ВИДЕО)

Сега е вистинско време да започнете со подготовките за летото Затегнатиот задник и извајаните мускули на нозете секако звучат одлично. Но,...
Познати

Има најголем ЗАДНИК во светот, со него крши столици, кревети, но и ЛУЃЕ, а потекнува од оваа БАЛКАНСКА ЗЕМЈА (ФОТО+ВИДЕО)

Наташа Краун, Швеѓанка со српско потекло, се најде во ситесветски медиуми, но причината е бизарна и за некого многу лоша…   View...
Познати

Александра Младеновиќ се надмина себе си: Сподели фотографија во танга, а за задникот зборуваат сите – се сомневаат дека е „пластичен“

Пејачката Александра Младеновиќ сподели фотографија на својот Инстаграм профил, а потоа предизвика лавина од коментари поради нејзиниот...
Познати

ЗА ОВА ШТО ГО НАПРАВИ МАДОНА ВЕЌЕ ЦЕЛ СВЕТ ЗБОРУВА: Таа буквално се надмина себе, го покажа задникот пред камерите (ВИДЕО)

Кралицата на поп-музиката направила скандал во емисијата на американскиот водител Џими Фелон, додека гостувала во неговата емисија...
Познати

Ваков задник нема ниту Карлеуша – ќерката на Миле Китиќ ја покажа и најинтимната тетоважа, од глетката нема да ви биде добро (ФОТО)

Елена Китиќ ги шармира сите со својот изглед, а сега откри дека има тетоважа на интимниот дел од телото, поради која сите полудеа. На...
Познати

Од тоа со што го покажа во теретана на сите им беше јасно како фати 20 годишник- Дара Бубамара со овој задник и парира на Кардашијан (ФОТО)

Српската пејачка Дара Бубамара освен по големите без временски хитови во јавноста е позната и по своите облини. Имено таа за да изгледа...
Занимливости

Облече хеланки, а во задниот џеб ја остави вклучена камерата од мобилниот- реакциите на мажите се типични за оваа глетка (ВИДЕО)

Оваа Инстаграм инфлуенсерка „уловила“ многу мажи како отворено гледаат во нејзиниот задник откако во задниот џеб од хеланките сокрила...
Познати

Поради краткото фустанче од кое и излегува задникот се скараа фановите на Ана Николиќ: „Мора ли задникот да ни го буташ под нос“

Коментарите под фотографиите на Ана Николиќ веќе со месеци се поделени поради нејзиното драстично ослабување. Така беше и овој пат...