забави

Пронајдени се 11 резултати на тема „забави“
Вести

Серија мистериозни напади во ноќни клубови во Европа: Луѓето избодени со игли, па се тестираат за ХИВ и хепатитис

Повеќе од 300 луѓе ширум Франција пријавиле дека биле избодени како „од ведро небо“ во ноќни клубови или концерти во последните месеци. На...