забавен парк

Пронајдени се 6 резултати на тема „забавен парк“
Занимливости

УЖАС ВО ЛУНА ПАРК: Огромна атракција полна со луѓе се скрши како сламка, загина млада девојка (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

Страшна несреќа се случи во забавен парк во Узбекистан. За време на возењето на оваа атракција во забавниот парк во градот Јизак загина...