втор ден

Пронајдени се 5 резултати на тема „втор ден“
Вести

ОД ВЕЧЕРВА СЛЕДУВА КАЗНАТА ЗАТВОР: Втора ноќ полициски час со изменето времетраење, од утре нови мерки за младите и старите лица!

Вечерва од 21 часот втора ноќ по ред почна полицискиот час односно забраната за движење на граѓаните во ноќните часови како мерка за...