вработувања

Пронајдени се 49 резултати на тема „вработувања“
Вести

Непотизам или „коинциденција“: Синот на посебната советничка Ленче Николовска ангажиран во Фондот за иновации

Душан Илиевски, познат како Душко млекарот  на својот Фејсбук профил напиша дека синот на советничката за земјоделство Ленче Николовска,...