вработена

Пронајдени се 12 резултати на тема „вработена“
Хроника

ТОЧЕЛЕ АЛКОХОЛ НА МАЛОЛЕТНИЦИ: Кривична пријава против вработена во угостителски објект и правното лице од Битола

СВР Битола – Одделението за криминалистичка полиција при СВР Битола до Основното јавно обвинителство поднесе кривична пријава против...
Хроника

Уапсена битолчанка која била вработена во јавна установа за здружување на деца – ги запуштила малолетниците згрижени во домот

На 04.06.2022 полициски службеници од полициската станица Битола ја лишиле од слобода Х.В.К.(37) од Битола, вработена во јавна установа за згрижување...
Вести

ЛИДЕР: МОБИНГ ВО ЈАВНОТО ЗДРАВСТВО – Директорката на Центарот за јавно здравје од Велес малтретира вработен! (АУДИО)

,,Економски Лидер” објави скандалозна снимака каде Анастасија Иванова директорката на Центарот за јавно здравје од Велес, која е назначема...
Занимливости

Крадецот немаше шанси со неа: Вработена го претепа, па доби отказ, а сега и се смешка животна шанса да стане светска ѕвезда (ВИДЕО)

Минатиот месец Самер Тапас- Сатарак (24) сега веќе поранешна вработена во компанијата „Best buy“ на Хаваите стана хит на социјалните мрежи...