вработен

Пронајдени се 29 резултати на тема „вработен“
Занимливости

Го вработила во својата куќа, па го фатила со љубовницата во незгодна ситуација – кога ја вклучила камерата само што не се онесвестила (ВИДЕО)

Еден Американец по име Ахмет кој чува и дресира животни бил ангажиран од страна на една жена секој ден по половина час да ја чува нејзината...
Хроника

Вработен во Пошти во Дебар повлекувал пари од сметка на починато лице – се стекнал со вртоглави 220 илјади денари

Дебарското одделение за внатрешни работи поднесе кривична пријава против жител на село Новак, општина Центар Жупа за фалсификување...
Хроника

Кривична пријава за жител на Струга, додека бил во изолација отишол во спортска обложувалница и го истепал вработениот

ОВР Струга поднесе кривична пијава против С.Р.(43) од Струга, поради постоење основи на сомнение за сторени кривични дела „загрозување...
Хроника

Со остар предмет им се заканувал на гостите и на вработен во угостителски објект, едно лице завршило на Клиника

Во СВР Скопје, вчера во 11:30 било пријавено дека во угостителски објект на ул.„Втора македонска бригада“, М.Ж.(32) од Скопје со остар предмет...