вооружен инцидент

Пронајдени се 12 резултати на тема „вооружен инцидент“
Вести

Тројца повредени по престрелката во Мала Речица донесени во тетовската болница, едно лице итно пренесено во Ургентен центар во Скопје

Директорот на болницата во Тетово, Флорим Бесими, за Portalb.mk потврди дека во денешниот настан во тетовска Мала Речица, кај седиштето...