вонредна прогноза

Пронајдени се 4 резултати на тема „вонредна прогноза“
Вести

УХМР со вонредна временска прогноза за викендов- од понеделник пресврт во времето, особено подгответе се за среда и четврток

Времето денес претпладне променливо облачно со повеќе сончеви периоди во централните делови. Попладне ќе биде нестабилно, со локален...