војводина

Пронајдени се 5 резултати на тема „војводина“
Фудбал

Кога ќе ја видите неа и вас ќе ви паднат очите: Тренерот на Војводина остана без зборови пред водителката, па мораше ова да и го каже (ВИДЕО)

Тренерот на Војводина Ненад Лалатовиќ многу често знае да се најде во центарот на вниманието на српските медиуми, а така беше и вчера....
Фудбал

ВИДЕО: Тренерот на Војводина „очи извади од зјапање“ во бујните гради на портпаролката, па се подзамисли дали доби ерекција

Фудбалот не е она што некогаш беше, па не само што стана скап спорт и унослив бизнис, туку се повеќе станува и шоубизнис! Затоа фудбалските...