вог

Пронајдени се 4 резултати на тема „вог“
Познати

Ослабе до совршенство, а сега влезе во историјата поради овој детаљ: Адел самоуверено и сексапилно позираше за магазинот „Вог“

Адел се најде на насловницата на модното списание „Вог“. Со ова, британската пејачка е првата славна личност што се појавила на насловните...