водолија

Пронајдени се 40 резултати на тема „водолија“
Хороскоп

РЕТРОГРАДНИОТ САТУРН ВО ВОДОЛИЈА НАЈАВИ НЕВРЕМЕ И БУРА: Еве кои знаци треба да внимаваат, овие лекции се шлаканица

Се наоѓаме во период во кој ретроградниот Сатурн во знакот Водолија не учи како да го ревидираме нашето минато и подобро да се подготвиме...
Хороскоп

Доколку сте родени во овој хороскопски знак ви честитаме: Овој знак не е свесен за генијалноста која ја поседува

Доколку сте родени во период од 20 јануари до 20 февруари, ви честитаме, вие сте Водолија во хороскоп, 11 – от знак во Зодијакот, кој е карактеристичен...