во живо

Пронајдени се 14 резултати на тема „во живо“
Вести

ВО ЖИВО: Скопје и денеска блокирано, граѓаните гласно и јасно од пред Владата и МНР ќе му порачаат на Заев да си замине! (ВИДЕО)

ВМРО-ДПМНЕ денеска во 15 часот ќе ги блокира раскрсниците пред Владата и кај Министерството за надворешни работи. Во 18 часот ќе се одржат...