внуче

Пронајдени се 7 резултати на тема „внуче“
Вести

Ова е најтажната фотографија за време на коронавируст: Дедо за првпат своето новородено внуче го гледа преку прозорец (ФОТО)

Пензионер од Ирска, очајнички го гледа својот внук преку прозор, додека во раце го држи неговиот татко. Еден дедо од Ирска за прв пат...
Познати

Прва заедничка фотографија: Аца Лукас го прослави 50-от роденден, а фановите го преплавија со коментари поради неа (ФОТО)

Овој викенд познатиот пејач Аца Лукас наполни 50 години. Пејачот роденденот го прослави во семејна атмосфера во својот дом во друштво...
Познати

Овој член од семејството долго ја криел тајната: Лепа Брена откри кој прв ја дознал среќната вест дека нејзината снаа е бремена

Познатата пејачка Лепа Брена неодамна ја дозна радосната вест дека ќе стане баба, а со тоа и веста одекна со брзина на светлината во...