влез

Пронајдени се 49 резултати на тема „влез“
Вести

На Табановце за влез и за излез од државата се чека половина час, еве по колку време се чека на останатите премини

На граничниот премин Табановце за влез и за излез од државата се чека околу 30 минути. На останатите гранични премини, од македонска страна,...