власи

Пронајдени се 6 резултати на тема „власи“
Вести

Интервју со Мите Костов од партија на Власите: Граѓаните ќе го искажат своето незадоволство на следните претседателски избори

Пендаровски еднаш ги изгуби изборите. Познати ни се неговите изјави. Силјановска доколку победи ќе промовира нова политичка култура...