влада на рм

Пронајдени се 61 резултати на тема „влада на рм“
Вести

ВМРО-ДПМНЕ: Оваа 2018-та година, која ја оставаме зад себе, е година на црнила кои токму криминалниот картел на власт им ги донесе на граѓаните

Република Македонија со СДСМ на власт ја завршува најцрната година во својата историја. Криминалната власт на аболицираниот Зоран...