високи потпетици

Пронајдени се 6 резултати на тема „високи потпетици“
Познати

Сите полудеа по комбинацијата на Меланија која секоја жена ја има во гардероберот- особено овие потпетици се хит за 2020 година (ФОТО)

За стилот на Меланија Трамп пишуваме уште откако стана прва дама и тоа со голема причина. Од елегантни до спортски комбинации, првата...
Познати

Преживеа бурна ноќ, па се пофали што изгубила во ноќта: Водителката на „Пинкови ѕвездички“ која се бореше со ракот ги шокираше сите

Водителката Ана Михајловски која е позната по водењето на музичкото шоу „Пинкови ѕвездички“ ги шокираше своите фанови со својата...