вишок на килограми

Пронајдени се 4 резултати на тема „вишок на килограми“
Познати

Непрепознатлива: Некогаш згодна риба, сега „буцка“ на која веќе никој не се врти- Милица Тодоровиќ изненади со вишокот на килограми

Пејачката Милица Тодоровиќ неодамна се најде во центарот на вниманието по скандалот со својот зет за сестра кои наводно ја украл пејачката...
Познати

Храбар потег: Тања Савиќ се соблече на плажа, па ги потенцираше вишокот килограми, фановите веднаш и возвратија (ФОТО)

Некогашната учесничка на „Ѕвездите на гранд“ Тања Савиќ студените денови во Белград ги замени со топлиот рај на земјата во овој момент,...
Познати

Милица Тодоровиќ ја откри желбата за 2019 година: Никој не очекуваше дека ова ќе го признае среде емисија (ФОТО)

Српската пејачка Милица Тодоровиќ откако претходно призна дека има вишок на килограми, сега најде замерка и на друг дел од своето тело. Станува...