вилица

Пронајдени се 3 резултати на тема „вилица“
Занимливости

„Ја тренирал“ вилицата три години, па се пофали на тик-ток: Од глетката многумина жени останаа подзинати, а лекарите го осудија

Италијански модел пред извесно време ги запрепасти своите следачи откако им ја покажа драматичната трансформација на својата вилица… Лука...
Живот и стил

8-мо мартовски хит: Баби се туркаа да се поздрават со политичарите и да им подарат цвеќе, па една од нив си ја загуби вилицата (ФОТО)

Хрватските политичари денеска на симболичен начин им го честитаа празникот на жената подарувајќи им црвени рози. Но, додека политичарите...