викторија бекам

Пронајдени се 28 резултати на тема „викторија бекам“
Познати

Ретко која дама би ја облекла оваа комбинација, но Викторија Бекам продолжува да држи лекции по мода (ФОТО)

Викторија Бекам е дотерана од глава до пети, дури и кога патува. Славната дизајнерка беше фотографирана додека се упатуваше кон железничката...
Познати

Таа е една од најпознатите убавици: Овој дел од нејзиното тело изгледа ужасно поради грешка која сите жени ја прават (ФОТО)

Ако со години носите непријатни чевли и високи потпетици, тоа сигурно остава последици. Оваа фатална грешка многу ја чинеше и Викторија...
Познати

Фановите вџашени: Бекамови купуваат стан во Будва, но Викторија поради овој факт се уште се нема искапено во Јадранското море

Славниот брачен пар Викторија и Давид Бекам со хеликоптер овие денови пристигнаа во Будва на островот Свети Стефан каде со децата се...