виктор живојиновиќ

Пронајдени се 13 резултати на тема „виктор живојиновиќ“
Познати

Прослава во домот на Лепа Брена во време на изолација: Под заштитни маски и со многу алкохол се славеше до зори (ФОТО)

Синот на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ го прослави својот 22 роденден, но на еден поинаков начин. Пејачката со фановите сподели и видео...
Познати

Богдана или Сандра е поубава: Обожува да не носи гаќички и е секси до болка- ова е девојката на најмладиот син на Лепа Брена (ФОТО)

Помладиот син на Лепа Брена и Слободан Живојиновиќ, Виктор се појави на промоцијата на претставата „Лепа Брена пожект“ заедно со својата...
Познати

Откри семеен детаљ кој сите семејства го прават: Кога ќе видите што му нареди Брена на синот во порака на масата се ќе ви стане јасно (ФОТО)

Најмладиот син на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ им покажа на своите следбеници на Инстаграм што му порачала мајка му да купи од продавница,...
Познати

Ќе му се налути ли Пријовиќ: Најмалиот син на Брена објави фотографија од болница, но се пофали и со скапоцениот подарок за внукот

Синот на Лепа Брена Виктор Живојиновиќ не ја крие радоста откако вчера стана чичко. Имено деверот на пејачката Александра Пријовиќ...
Познати

Откако драстично ослабе обожува да се слика гол: Синот на Лепа Брена позираше во снег, а на еден детаљ му завидуваат сите (ФОТО)

Синот на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ после одморот на Бора Бора, од каде се пофали со својот нов изглед замина право на планина.   View...
Познати

Не знаел дека го снимаат – синот на Брена и го направил ова на куќната помошничка во нивниот дом (ВИДЕО)

Виктор Живојиновиќ објавил неколку видео снимки од семејниот дом. Тој со остатокот од светот споделил како изгледа едно нивно секојдневие. Меѓутоа...
Познати

ФОТО: Синот на Лепа Брена се пофали како се подготвува за куќната слава, младото момче позитивно ќе ве изненади

Синот на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ на социјалните мрежи се пофали како витка сарми за претстојната куќна слава. Тој одлучи на сите...
Познати

Кога ќе видите што направи Брена со шорцевите на својот син кој ги носел додека имал +50 килограми на себе се ќе ви стане јасно (ФОТО)

Најмалиот син на Лепа Брена Виктор Живојиновиќ пред речиси една година маки мачеше со вишокот на килограми. Меѓутоа со  здрава исхрана...