виктор живојиновиќ

Пронајдени се 27 резултати на тема „виктор живојиновиќ“
Познати

Ќе се жени ли синот на Лепа Брена: Убавата Сандра која ќе и биде снаа на пејачката го покажа својот лов, ова е седми по ред (ФОТО)

Медиумите веќе со недели пишуваат за раскинувањето на синот на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ и убавата Сандра, тие дури се избришаа...
Познати

Поранешната на синот на Брена се одлучи да му даде нова шанса: Оваа грешка која и ја направила пејачката на идната снаа ја прават сите мајки

Синот на пејачката Лепа Брена и неговата девојка Сандра Мијаковиќ си дадоа нова љубовна шанса. Имено парот пред неколку недели ја раскинале...
Познати

Обожува да го истакнува овој дел од телото исто како нејзината идна свекрва: Снаата на Лепа Брена го снимаше долниот дел од телото (ФОТО)

Снаата на Лепа Брена и девојката на Виктор Живојиновиќ, Сандра Мијаковиќ со својата нова објава на Инстаграм воодушеви многу свои следбеници,...
Познати

Се огласи и Сандра по гласините дека синот на Брена ја остави по две години врска: „Луѓе, не ми се јавувајте“

Сандра Миљаковиќ се огласи откако се појави информацијата дека Виктор Живојиновиќ, синот на Лепа Брена, ја напуштил по две години врска. Русокосата...
Познати

Нема да и биде повеќе снаа на Брена: Синот на пејачката раскина со девојката, ова не е прв пат да ја направи истата грешка како многу мажи

Помладиот син на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ, Виктор наводно ја раскинал својата двегодишна врска и повторно е слободен, пишуваат...
Познати

Не се викаат само Виктор и Стефан: Малкумина знаат дека синовите на Лепа Брена имаат други имиња, тие никако не сакаат да ги слушнат!

Синовите на Лепа Брена, Стефан и Виктор Живојиновиќ не се викаат само така, туку тие имаат и средни имиња кои не се познати многу во јавноста. И...
Познати

ГИ ИМА САМО 100 ВО СВЕТОТ: Лепа Брена го почести синот со автомобил кој е единствен во Србија, од сумата ќе ви се заврти во умот (ФОТО)

Речиси целиот регион зборува за семејството Живојиновиќ овие денови, особено за подарокот што пејачката Лепа Брена му го купила на...
Познати

Девојката го снимаше, па го нарече маестро: Кога Брена ќе го види овој музички талент на синот нема да ги штеди солзите радосници

Синот на Лепа Брена, Стефан Живојиновиќ, се обиде во музиката и иако покажа дека може да пее убаво, а многумина му предвидуваа кариера...
Познати

ФОТО: Новата снаа на Брена дојде во нивниот дом и веднаш го направи ова- очигледно има вистина во она што сите го зборуваат за неа!

Сандра Миљаковиќ е девојката на Виктор Живојиновиќ за која сите зборуваат во последните неколку недели. Таа сега покажа и што прави...
Познати

Синот на Брена прослави една година со девојката- ваква с*кс бомба од село во бикини се уште немате видено (ФОТО)

Синот на пејачката Лепа Брена и неговата девојка Сандра Мијаковиќ денеска слават годишнина од својата љубовна врска, а на социјалните...
Познати

Се занимавала со земјоделство, па го запознала синот на Брена- идната снаа на пејачката се пофали како ужива во луксуз (ФОТО)

Најмалиот син на пејачката Лепа Брена ја однесе на семејниот одмор новата девојка Сандра Мијалковиќ прво во Монако, па сега во Ница. Тие...
Познати

Прослава во домот на Лепа Брена во време на изолација: Под заштитни маски и со многу алкохол се славеше до зори (ФОТО)

Синот на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ го прослави својот 22 роденден, но на еден поинаков начин. Пејачката со фановите сподели и видео...
Познати

Богдана или Сандра е поубава: Обожува да не носи гаќички и е секси до болка- ова е девојката на најмладиот син на Лепа Брена (ФОТО)

Помладиот син на Лепа Брена и Слободан Живојиновиќ, Виктор се појави на промоцијата на претставата „Лепа Брена пожект“ заедно со својата...
Познати

Откри семеен детаљ кој сите семејства го прават: Кога ќе видите што му нареди Брена на синот во порака на масата се ќе ви стане јасно (ФОТО)

Најмладиот син на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ им покажа на своите следбеници на Инстаграм што му порачала мајка му да купи од продавница,...
Познати

Ќе му се налути ли Пријовиќ: Најмалиот син на Брена објави фотографија од болница, но се пофали и со скапоцениот подарок за внукот

Синот на Лепа Брена Виктор Живојиновиќ не ја крие радоста откако вчера стана чичко. Имено деверот на пејачката Александра Пријовиќ...